Skolnieki – projekta dalībnieki viesojās Jaunjelgavā un Rēzeknē. Fotogalerija

 

No 2019. gada jūnija Maksa Goldina biedrība “Ebreju kultūras mantojums” ar Sabiedrības Integrācijas Fondas finansiālo atbalstu īsteno projektu “Mūsu kopīgā vēsture. Ceļi un likteņi”. 

Projekta dalībnieki – skolnieki no Rīgas Š.Dubnova ebreju vidusskolas (skolotāja – Estere Andrejeva), Rēzeknes Katoļu vidusskolas (skolotāja – Ilona Soloveiko), Rīgas ukraiņu vidusskolas (skolotājs – Egils Vilkaušs), Majoru vidusskolas (skolotāja – Anita Pāvule) un Jaunjelgavas vidusskola (skolotāja – Ilga Bruņeniece). 

13.oktobrī projekta ietvaros skolnieki no Rīgas un Jūrmalas viesojās Jaunjelgavā un Rēzeknē. Brauciena programmā bija Jaunjelgavas ebreju kapu apmeklējums (ar ļoti interesantu I.Bruņenieces komentāru), Rēzeknes Zaļās sinagogas apmeklējums (ar ļoti interesantu V.Ivdra stāstījumu) un Rēzeknes Katoļu vidusskolas apmeklējums, kopīgs darbs ar skolniekiem no Rēzeknes, sagatavojot projekta prezentāciju. Kā arī koncertzāles GORS apmeklējums. 

Liels paldies viesmīlīgajiem saimniekiem – Rēzeknes Katoļu skolai, bet īpaši skolotājam Ilonai Soloveiko un Vijai Armuškai. 

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: