Nemiera gars ar mūziku sirdī

Ints Teterovskis foto http://www.reitingi.lv/

Ints Teterovskis
foto http://www.reitingi.lv/

Ints Teterovskis ir viens no pamanāmākajiem un iemīļotākajiem latviešu kordiriģentiem.

“Iespējams, tieši tāpēc, ka viņš dzīves piepildījumu rod kustībā, kura nemanot aizrauj līdzi arī citus. Viņš aktīvi rosās gan sirdij vistuvākajā jomā – mūzikā, esot gan jauniešu kora “Balsis” diriģents un vadītājs un producents, gan, piemēram, tikko notikušās Pasaules koru olimpiādes žūrijas loceklis un diriģents, gan arī Dziesmu svētku virsdiriģents, bet līdztekus mūzikai diriģentu regulāri var sastapt arī citās viņa “nemiera garu” barojošās nodarbēs. Piemēram, ikdienā Ints ir nodibinājuma “Rīga 2014″ brīvprātīgo programmas vadītājs, laiku pa laikam viņu manām arī kādā televīzijas šovā, nereti – arī kādā sportiskā aktivitātē – aizvadītajā nedēļā viņš piedalījās Rīgas svētku Krastu mačos, mūziķu komandā cīnoties pret aktieriem”:

http://www.la.lv/nemiera-gars-ar-muziku-sirdi
/

Ebreju mūzika arī atrodas Inta plašā radošo interešu lokā. 

Ints Teterovskis ar jauniešu kora “Balsis” vīru ansambļi atskaņo Maksa Goldina dziesmas biedrības “Ebreju kultūras mantojums” prezentācijā 2011.g. 7. septembrī:

foto - S.Melkonovs

foto – S.Melkonovs

Klausāmies ebreju garīgu dziedājumu “Šehehejonu”. Atskaņo Vlads Šuļmans un kora “Balsis” vīru grupa Inta Teterovska vadībā:

Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: